УКРАЇНА ВИГРАЛА У САУДІВСЬКОЇ АРАВІЇ 4:0 !!!!!!!!!

Понеділок, 19 червня 2006, 19:05

Збірна України з футболу виграла у матчі зі збірною з Саудівською Аравією з рахунком 4:0.

Перший гол забив на перших хвилинах Андрій Русол.

Фото Рейтерз

Українці активно атакують з перших хвилин матчу, однак у захисті трапляються проколи.

Як відомо, перед матчем українці зазнали втрат у захисті.

При цьому Шевченко встратив кілька стовідсоткових нагод забити гол.

На 25 хвилині жовту картку отримав Андрій Несмачний за неправильно виконаний підкат проти суперника.

На 30-й хвилині аравійці притисли українців біля своїх воріт.

На сороковій хвилині після довгих атак гол забив Сергій Ребров, м'яким ударом у нижню дев'ятку.

Українці значно відрізняються від матчу з іспанцями, гра йде на частині поля Саудівської Аравії. Нагоду забити мали Ребров та Воронін.

У другому таймі на 5 хвилині Шевченко забив гол головою.

На 15 хвилині Омару дали жовту картку за симуляцію в штрафному майданчику українців.

На 25 Калиниченко красиво бив метрів з 25, але потрапив поперечину. Через кілька хвилин зіткнулись Воронін та аравійський воротар. При цьому Калиниченко забив четвертий м'яч, але це вже було після свистка арбітра.

На 30-й хвилині Реброва замінили. замість нього вийшов Руслан Ротань. На 37 хвилині Шевченко виконував штрафний, але влучив у стінку.

На 40 Гусін замінив Вороніна.

На 42 з подачі Шевченка забив Калиниченко. Шевченка замінили на Артема Мілевського. При цьому вболівальники викликали Шевченка на біс. На 45 Калиниченко пробивав з 18 метрів, але м'яч пройшов над перекладиною.