Порошенко пояснив, що таке стабілізаційна коаліція

Вівторок, 20 червня 2006, 20:58

Будь-яка коаліція, яка буде створена за участю "Нашої України", змушена буде взяти на себе відповідальність за забезпечення стабільності в країні.

Так пояснив термін "стабілізаційна коаліція" представник "Нашої України" Петро Порошенко в ефірі каналу "1+1".

"Це та коаліція, яка дозволить стабілізувати ситуацію в державі, яка зніме загрозу територіальній цілісності та суверенітету, яка об'єднає державу. Ми не перелічуємо учасників цієї коаліції", - зазначив він.

Порошенко не погодився з твердженням, що "Наша Україна" висуває нові вимоги, зазначивши, що з 26 березня вони не висувають жодних умов.

"Ми чітко запропонували наш проект коаліційної угоди, де дуже ретельно перераховано наше бачення розвитку держави", - зазначив він.

Порошенко повідомив, що зараз невирішеними залишаються питання формулювання по НАТО та підзвітності уряду.

"Я переконаний, що всю країну вже нудить від цих коаліційних переговорів, і вони чекали, що відповідь буде надана дуже швидко, але цього не відбулося. Як ви думаєте, чому? В країні третій місяць діє політична реформа", - сказав Порошенко.

Він наголосив, що країна "не готова до політичної реформи".

"Ні політики, ні політичні сили не розуміють тієї відповідальності, як належить на них. Ці тижні, коли не була створена ні коаліція, ні керівництво парламенту – яскраве свідчення цього", - сказав Порошенко.

Як відомо, у вівторок Роман Безсмертний запронував створити "стабілізаційну коаліцію".

Українська правдаpowered by lun.ua