Тимошенко радіє, що коаліцію таки вдалось вирвати

Середа, 21 червня 2006, 10:53

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко наголошує, що жодних розбіжностей між Нашою Україною, СПУ та БЮТ щодо угоди про створення коаліції немає.

"Нами були остаточно узгоджені всі деталі коаліційної угоди. Можна констатувати, що розбіжностей не залишилось. Сьогодні ніщо не перешкоджає створенню коаліції демократичних сил", - наголосила Тимошенко з трибуни Верховної Ради.

Тимошенко також зазначила, що наразі "тривають процедури" які є формальними і "потребують деякого часу".

"Власне кажучи, можна сказати, що цей факт є реальністю. З великим задоволенням відношусь до того, що трьом політичним силам вдалося таки вирвати демократичну коаліцію із коласальних подій, які пов’язані із боротьбою кланів, із корупцією, із підкупами, із тиском. Ми вирвали демократію для України сьогодні прийнявши таке рішення", - наголосила вона.

За її словами, це рішення "досить довго приймалося, бо це було непросте рішення".

"Це рішення важко приймалося, бо створення коаліції своєю суттю вже визначає курс України на багато років вперед. Це подолання клановості, це подолання корупції, незаконного лобізму. Я переконана, що головний вектор, який ми визначили з вами – це рух України до європейської спільноти", - зазначила Тимошенко.

Вона також наголосила, що "є ризики, що на коаліцію будуть тиснути в Україні і за її межами".

"Ми маємо довести, якщо є мудрість, то ніякі ризики нашу єдність зруйнувати не зможуть", – наголосила вона.

"Українська правда"powered by lun.ua