У Ющенка думають, що уряд буде через 10 днів

1 перегляд
П'ятниця, 23 червня 2006, 13:40

Голова секретаріату Олег Рибачук прогнозує, що уряд буде сформовано протягом десяти днів.

"Реально я можу говорити про перспективу десяти днів. Це те, що президент сьогодні почув і чого він очікує від нинішніх учасників коаліції", - зазначив Рибачук в п’ятницю під час брифінгу.

"Через десять днів з сьогоднішньої дати через тиждень ми маємо очікувати уряд", - додав він.

Рибачук також додав, що на наступному тижні депутати мають голосувати за кількість і функції комітетів, обрати спікера і прем'єр-міністра.

"Очевидно, їм потрібен буде тиждень для того, щоб закінчити формування уряду, членів уряду. Урядових комітетів, міністрів, тощо", - сказав він.

На питання щодо стосунків між членами коаліції Рибачук зазначив, що "пройдена колосальна дорога по відновленню довіри не тільки між президентом і керівниками політичних сил, але й між "Нашою Україною", БЮТ і соціалістами".

"Ми говоримо про те що довіра відновлена. Президент підтвердив, що у роботі з урядом він працюватиме за механізмом консультацій і стосовно будь-яких проблем, що виникають, і будуть консультації стосовно проектів, щоб не було якихось розбіжностей", - зазначив він.

Рибачук також зазначив, що члени коаліції домовились про "суттєве підвищення статусу міністрів".

"Фракції будуть проводити консультації. Вони вирішили, що кандидатури міністрів і їх перших заступників – це політичні фігури, але сьогодні у форматі переговорів говорилося, наскільки важливо підібрати професіоналів і ефективних менеджерів", - зазначив Рибачук.

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua