Безсмертний хоче зв'язати Порошенка і Тимошенко, щоб вони більше не падали

Вівторок, 27 червня 2006, 11:21

Деякі члени "Нашої України" вважають, що більш ефективною була б коаліція з Партією регіонів.

Про це сказав керівник фракції "Нашої України" в інтерв'ю "Комерсант-Україна".

"У "Нашій Україні" існує рішення про підписання документа в рамках "трійки". Якщо ж ви кажете про думку окремих членів партії, я визнаю, що частина партійців займали і займають позицію, що краще було б підписати договір з Партією регіонів. Але в нас є рішення, і ми повинні йому підкорятися", - сказав він.

Безсмертний також відзначив, що вважає ефективною комбінацію "Тимошенко – прем'єр, Порошенко – спікер".

"Я впевнений, що, знаходячись на цих позиціях, вони будуть зміцнювати коаліцію, а знаходячись на будь-яких інших, вони будуть її валити через мотиви причетності або непричетності до виконання програми", - сказав він.

"Ви знаєте, визначаючи Тимошенко прем'єр-міністром, обираючи Порошенка спікером парламенту, я повертаю їх на Майдан, туди, де вони стояли, обнявшись, і дивилися людям в очі. Зрозумійте: упавши тоді з Олімпу, вони усвідомили ціну, і, вдарившись тоді об землю, вони розуміють ціну цього падіння", - додав Безсмертний.

На його думку, такі призначення "зв'яжуть відповідальністю" Порошенка і Тимошенко.

"Це можливість комунікацій у системі двох-трьох партій, які з'являються при створенні нової конфігурації уряду. І тут важливий той самий мотив: щоб люди зміцнювали цей союз, а не рвали", - сказав Безсмертний.

На питання, що може розвалити коаліцію, керівник фракції "Нашої України" відповів, що це може статися у випадку невиконання сторонами коаліційної програми.

"Що робити і як робити - написано в програмі. У ній дуже чітко окреслені мета і способи її досягнення. Якщо програма не буде виконуватися, коаліція просто розвалиться", - сказав він.

На питання, яку посаду він хотів би зайняти у владі, Безсмертний відповів, що залишиться на посаді керівника фракції.

"Тому що це важливо. Тому що для мене цінністю є не сьогоднішня посада, а те, що забезпечує стратегічну перспективу. От давайте уявимо собі, що усі розбіглися по посадах і спочатку розвалили фракцію, а потім і партію. Отож, партія і фракція - це стратегічні одиниці, а посади - це минуще", - сказав він.

Українська правдаpowered by lun.ua