Порошенко погодився з Тимошенко і поставив себе за приклад

Вівторок, 27 червня 2006, 12:41

Депутат "Нашої України" Петро Порошенко виступає за скасування посередництва компанії РосУКрЕнерго при поставках російського газу в Україну.
Таку думку Порошенко висловив в інтерв'ю НТН.

"Це питання є безальтернативним. Тому що в національних інтересах України на сьогоднішній день мати прямі стосунки з структурами Російської Федерації, які забезпечують енергетичну безпеку нашої держави", - заявив він.

"РосУкрЕнерго, ЕТЕРА, будь-які посередники неприйнятні. Наскільки мені відомо, цю позицію поділяють всі члени коаліції, і зокрема Юлія Володимирівна Тимошенко", - підкреслив Порошенко.

Також депутат зазначив, що прямі поставки газу з Росії мають бути "визначені шляхом переговорів".

"Я впевнений, що коаліційний уряд буде діяти також. Будуть проведені переговори, будуть досягнуті компроміси. В будь-якому разі ми маємо дати відповідь народу України, яка буде ціна", - зазначив Порошенко.

На запитання, чи одразу почнуться переговори (після формування уряду) щодо прямих поставок газу з Росії, Порошенко відповів ствердно.

"Але ми будемо освітлювати і робити заяви не про хід перемовин, а про їх результат", - зазначив депутат.

"Ніхто не знає, що під секретарством Петра Порошенка в Раді безпеки і оборони десятки навігаційних об’єктів були повернуті до України. Без всякого піару, без зайвих блокувань. Це була чітка домовленість і здійснення. Я впевнений, що коаліційний уряд буде діяти також", - наголосив Порошенко.powered by lun.ua