Регіони ведуть "консультації" щодо створення коаліції

П'ятниця, 30 червня 2006, 10:38

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович стверджує, що консультації між Регіонами та "Нашою Україною" не завершено.

Про це він сказав в ефірі каналу "Першого національного".

"У нас були консультації з "Нашою Україною" з першого дня після виборів. Консультації Партії регіонів з "Нашою Україною" не закінчилися – ми поки що не одержали від них відповіді. Поки немає відповіді – консультації не закінчені", - сказав Янукович.

При цьому він додав, що "переговори проводилися з СПУ і окремими групами депутатів з БЮТ, від яких відповіді поки що теж немає".

У той же час член політради Партії регіонів Раїса Богатирьова заявляє, що регіони продовжуватимуть блокування роботи парламенту до повного задоволення своїх вимог.

"Ми не ставимо нездійсненних вимог або чогось, чого немає в регламенті", - зазначила вона.

Окрім цього Богатирьова додала, що Партія регіонів готова продовжувати діалог з різними політичними силами, який був розпочатий одразу після виборів: "Хоча деякі політичні сили називають це консультаціями".

За словами представника Регіонів, останніми днями з'явилися нові пропозиції щодо співпраці з Партією регіонів: "Ми їх розглядаємо, і уповноважені від фракції ведуть ці не переговори, а консультації".

На репліку одного із журналістів, що дії Регіонів нагадують хуліганські витівки, Богатирьова відповіла: "Два і три роки назад аналогічні акції не виглядали хуліганськими, вони були суто демократичними і в правовому полі, коли півдержави не могли працювати".

УНІАН, Українська правдаpowered by lun.ua