Януковичці думають, що у вівторок коаліція розвалиться

П'ятниця, 30 червня 2006, 12:36

Партія регіонів готова розблокувати роботу Верховної Ради одразу після того, як їм буде представлено документ про відмову коаліції від пакетного відкритого голосування.

"Ми перестали довіряти, ніяких незаконних процедур ad hoc не може бути в принципі. Але якщо лідери коаліції офіційно підпишуть (відмову), то уже у вівторок парламент почне працювати", - зазначив Тарас Чорновіл в п’ятницю.

Він також наголосив, що Партія регіонів не проти взяти участь у круглому столі з коаліцією, втім, на думку Чорновола, може статися так, що "цей круглий стіл буде не більше, ніж просто розмова".

Реклама:

"Може трапитись, як сьогодні, коли прийшов один Турчинов і представив лише свою позицію", - зазначив він.

За словами Чорновола, Партія регіонів наполягатиме на тому, щоб, коли парламент почне працювати і приймати рішення, головуючим на засіданні була людина не з коаліції.

Він також припустив, що заява коаліції про можливість відмови про пакетне голосування не підкріплене реальною готовністю це зробити.

ВІДЕО ДНЯ

"Вона (коаліція) може не витримати голосування. Я не виключаю, що у вівторок коаліція розвалиться. І буде абсолютно новий формат співпраці", - зазначив Чорновіл і додав, що його сила не підштовхуватиме коаліціантів до цього.

"Українська правда"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування