Симоненко всерйоз вирішив розібратися з підвищенням цін на газ

П'ятниця, 30 червня 2006, 19:30

Лідер Компартії Петро Симоненко в п'ятницю звернувся до Печерського райсуду Києва з позовом про оскарження нормативно-правових актів Кабінету міністрів з підвищення цін на енергоносії.

Як повідомляє прес-служба КПУ, у позовній заяві вказується, що уряд "встановив ціни, не забезпечивши реальних соціальних гарантій населенню в зв'язку зі збільшенням цін і тарифів на природний газ".

На думку позивача, рішення про збільшення цін на природний газ для побутових потреб і індивідуального опалення будинків були прийняті необґрунтовано, невмотивовано, без дотримання необхідного балансу між несприятливими наслідками і метою.

Симоненко вимагає визнати недійсними розпорядження Кабміну N577-р від 28.12.2005 "Про заходи для енергозабезпечення споживачів" і постанова уряду N605 від 29.04.2006 "Деякі питання діяльності НАК "Нафтогаз України".

Також Симоненко вимагає скасувати постанову Національної комісії регулювання електроенергетики від 08.06.2006 року N739 "Про роздрібні ціни на газ природний, використовуваний для потреб населення".

"Інтерфакс-Україна"powered by lun.ua