Луценко спалив свій соціалістичний партквиток

Понеділок, 10 липня 2006, 18:05

Двоє активістів Рівненської міської організації Соцпартії на прес-конференції у Рівному заявили про вихід з партії і спалили свої партквитки.

Серед них – рідний брат міністра внутрішніх справ Сергій Луценко, який кілька років тому очолював міську організацію СПУ, а нині працює помічником народного депутата.

Разом з ним партквиток спалив і Сергій Штурхецький – заступник головного редактора газети “Рівне вечірнє”, який був п’ятим у списку соціалістів на виборах до міськради.

Свій вчинок вони пояснили тим, що не схвалюють рішення голови партії Олександра Мороза про створення коаліції у парламенті разом із Партією регіонів і комуністами.

Луценко повідомив, що одна з обласних організацій СПУ уже ухвалила рішення про саморозпуск.

За його словами, якщо цей процес набере обертів, і про саморозпуск оголосять 14 обласних організацій, тоді постане питання про те, кого ж представляє фракція СПУ у Верховній Раді, а відтак президент матиме підстави для розпуску парламенту.

Луценко також повідомив, що був свідком телефонної розмови свого брата із соціалістом, міністром освіти Станіславом Ніколаєнком, який просив Юрія Луценка дати згоду залишитися на посаді міністра внутрішніх справ, посилаючись на відповідну домовленість про це з Партією регіонів.

За словами Сергія Луценка, його брат категорично відмовився від цієї пропозиції, зазначивши, що не хоче, щоб у його трудовій книжці був запис про те, що він працював міністром в уряді Віктора Януковича.

УНІАН

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування