Кушнарьов лякає Ющенка достроковими виборами

Четвер, 13 липня 2006, 14:24

Член політради Партії регіонів Євген Кушнарьов вважає, що розпуск парламенту порушить питання про дострокові президентські вибори.

"Розпуск парламенту – це визнання перед усім світом того факту, що в Україні немає дієздатної влади", - цитує його слова сайт Партії регіонів.

"Що президент не контролює ситуацію і не впливає на процеси, а просто формально виконує свою роль арбітра, все більше і більше втрачаючи можливості керувати країною", - додав він.

Реклама:

"Тобто на порядок денний реально виходить питання про дострокові президентські вибори", - заявив Кушнарьов.

Він у черговий раз нагадав, що "у правовому аспекті ніяких підстав говорити про розпуск парламенту в президента немає".

"Задіяти існуючі правові норми взагалі неможливо. Я маю на увазі, по-перше, норму, коли парламент не може 30 днів почати пленарне засідання. Цієї ситуації немає", - зазначив Кушнарьов.

ВІДЕО ДНЯ

"По-друге – норму, коли протягом 30 днів не створена коаліція – цієї ситуації теж немає. Коаліція створена й офіційно зареєстрована", - додав депутат.

За його словами, "залишається третя норма – це 60 днів на формування нового уряду".

"Так, цей термін спливає 25 липня. Але сьогодні ж у нас ще тільки 13 липня. Так що на сьогодні ніяких правових підстав для розпуску парламенту немає. Чи наступлять вони до 25 числа – я судити не беруся", - заявив Кушнарьов.

"Це залежить від президента, оскільки саме він повинен внести представлену йому кандидатуру Віктора Януковича в парламент для обговорення як прем'єр-міністра. Будемо чекати", - додав він.

Крім того, на думку Кушнарьова, очевидний політичний аспект, "жонглювання терміном "розпуск парламенту".

"Для президента це можливість стимулювати певні процеси в парламенті, на свою користь, оскільки цей важіль у його руках", - пояснив депутат.

"Для Тимошенко це єдина можливість змінити ситуацію на свою користь і не опинитися в глухій ізоляції і глухій опозиції", - додав він.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування