Мороз знявся в ролику про користь широкої коаліції і чекає вівторка

Четвер, 13 липня 2006, 21:58

Голова Верховної Ради Олександр Мороз вважає, що на початку наступного тижня буде досягнута згода між антикризовою коаліцією і "Нашою Україною" про створення широкої коаліції.

Виступаючи в четвер у Києві перед учасниками 3-ої ялтинської зустрічі в рамках "Ялтинської європейської стратегії" (Yalta European Strategy), Мороз відзначив, що в нинішнім політичному протистоянні задіяний "суб'єктивний фактор, який заважає".

"Потрібно розширювати коаліцію. Ми зараз ведемо переговори в цьому напрямку, сподіваюся, що вони будуть успішними, непорозуміння будуть залагоджені найближчим часом, у крайньому випадку, у вівторок", - сказав Мороз.

Він відзначив, що в даний момент йде "пошук реорганізації ідеї широкої коаліції". За словами Мороза, на нинішньому етапі необхідно вжити зході для об'єднання Сходу і Заходу країни, розділених під час двох останніх виборчих кампаній.

Також у четвер увечері на Першому національному та ICTV вийшов ролик з Олександром Морозом, в якому він роз’яснював необхідність широкої коаліції.

"Не політичні конфлікти цікавлять людей, а зростання цін або можливість їх стримування, робочі місця, чи будуть зростати тарифи на комунальні послуги, і можливості задовольнити свої життєві потреби", - зазначив голова ВР.

За словами Мороза, створена антикризова коаліція за змістом є більш об’єднавчою, аніж коаліцією однієї політичної сили чи кількох. Він також наголосив на необхідності її розширення задля подолання розколу в суспільстві .

"Бо поки тут не буде спільності, не буде спільності і в суспільстві", - зазначив Мороз.

Ролик Мороза знято в залі Верховної Ради, де він ходить між місцями депутатів різних фракцій.

"Інтерфакс-Україна", Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування