Янукович обіцяє радитися з Ющенком про міністрів і взяти до себе "Нашу Україну"

1 перегляд
Четвер, 20 липня 2006, 11:14

Лідер Віктор Янукович в разі затвердження прем’єром обіцяє узгоджувати з президентом кандидатури міністрів.

"Безумовно, по кожній кандидатурі ми будемо радитися з коаліцією і по кожній кандидатурі будемо радитися з президентом незалежно від квот", - сказав Янукович журналістам у четвер.

Водночас Янукович визнав, що у Ющенка не буде права вето на кандидатури міністрів.

"Ми не будемо підходити до розв’язання кадрових питань в авральному питанні", - додав Янукович.

Лідер фракції Партії регіонів також заявив, що представники блоку "Наша Україна" не будуть мати повноважень в уряді, якщо не ввійдуть до складу антикризової коаліції.

"Якщо вона ("Наша Україна") буде в коаліції - це буде один підхід, якщо вона не буде в коаліції, то ні про які повноваження мова не може йти", - сказав Янукович, при цьому відзначивши, що підходи до поділу повноважень будуть визначатися після того, як "Наша Україна" визначитися зі своїм статусом.

У той же час керівник фракції "Наша Україна" Роман Безсмертний заявив про неможливість входження фракції до складу антикризової коаліції.

"Ні про яке приєднання "Нашої України" до так званої антикризової коаліції не може бути і мови", - сказав він в інтерв'ю журналістам у четвер.

При цьому Безсмертний відзначив, що "Наша Україна" продовжує діалог із представниками антикризової коаліції і наполягає, щоб його результатом стала стабілізація роботи Верховної Ради.

На його думку, крапку в дискусії щодо розпуску парламенту і складання депутатських мандатів може поставити Конституційний суд після його формування.

Українська правда, "Інтерфакс-Україна"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua