Тимошенко погрожує піти в опозицію не лише до коаліції

1 перегляд
Четвер, 20 липня 2006, 11:36

Член БЮТ Андрій Шкіль заявляє, що у випадку, якщо президент не розпустить парламент 25 липня, Блок Юлії Тимошенко перейде в політичну опозицію.

"Якщо президент цього не зробить, ми будемо в опозиції, як в парламентській так і, в політичній", - заявив Шкіль у четвер журналістам.

Він також заявив, що фракція залишила сесійну залу для того, щоб привернути увагу суспільства до подій, що відбуваються в Верховні Раді.

"Можна говорити про це з трибуни, а ми вирішили діяти в інший спосіб", - зазначив він.

При цьому Шкіль підкреслив, що складання повноважень в.о голови Конституційного Суду Єврафова з принциповим невказанням причини є першим сигналом, "зеленою ракетою для інших суддів: "Хлопці, хто буде смикатися, піде з посади".

Також Шкіль відзначив, що фракція БЮТ в цьому випадку нічого не може зробити, оскільки "як ви бачили, Наша Україна також голосувала за відставку судді з кволою надією, що вдасться провести своїх суддів КС".

З огляду на події, Шкіль прогнозує майбутнє "скасування посади президента, скасування суверенітету й незалежності України".

"Це буде пізніше, а перед тим буде скасування опозиції, й усіх демократичних свобод в Україні", - сказав він.

На запитання, яким чином вони виміряли залу для того, щоб накрити жовто-блакитним прапором свою ложу, Шкіль відповів:

"Ми довго в цій залі працюємо, і поміряти залу довелося ще впродовж попередніх акцій протесту, які на жаль були дієвішими і монолітнішими", - зазначив він.

Як відомо 25 липня спливає час, відведений Конституцією на формування нового уряду. Після цього президент має право розпустити паралемнт.

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua