Тимошенко намалювала для Ющенка "чорно-білий" сценарій

1 перегляд
Четвер, 20 липня 2006, 12:21

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявляє, що Партія регіонів пропонує "Нашій Україні" посади в уряді навіть за умови, що формально вони залишаться в опозиції.

"Такий варіант розглядається, але в ньому немає честі. Якщо фракція "Наша Україна", формально перебуваючи в опозиції, отримає приблизно половину портфелів в уряді Януковича, це означає – здати ті принципи, за які піднімали людей на барикади, за десяток портфелів фактично здати Україну", - сказала Тимошенко.

Водночас вона сподівається, що "Наша Україна" "не зрадить своїм принципам в обмін на десяток портфелів".

"Я не думаю, що "Наша Україна" може таке зробити", - сказала вона.

Тимошенко зазначила, що для президента Віктора Ющенка залишається два варіанти рішення. "Це чорно-білий варіант. Тут немає полутонів", - сказала вона.

"Чорний – це коли президент подасть у парламент кандидатуру Януковича і "Наша Україна" увійде у нову антикризову більшість. Значна кількість людей, які працюють біля президента, переконують його в цьому", - додала Тимошенко.

Другий варіант, за її словами, коли президент "скористається своїм правом і оголосить дострокові вибори, тому що парламентська більшість не спирається на підтримку народу – адже учасники коаліції під час виборів обіцяли інше виборцям".

Тимошенко попередила: "Коли президент подасть до парламенту Януковича, в той же день він втратить владу".

Вона зазначила, що антикризова коаліція має план дій: "перший пункт – це сформувати свій Конституційний суд і користуватися ним як органом, який на замовлення кримінальних груп буде коментувати закони".

"Другий пункт – це підкуп депутатів, яким пропонують від 5 до 7 мільйонів доларів. Мета – сформувати конституційну більшість і довести до кінця конституційну реформу, фактично скасувати посаду президента і передати владу до кримінально-олігархічних груп", - додала Тимошенко.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua