Луценко думає, що Янукович вирішив почистити свою біографію для Ющенка

1 перегляд
Понеділок, 24 липня 2006, 10:13

Рішення про скасування судимостей лідера Партії регіонів Віктора Януковича було сфальсифікованим.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко в неділю в ефірі "5 каналу".

За його словами, рішення про закриття цієї справи було неправомірним, повідомляє УНІАН.

"Казати про відсутність складу злочину, а тим самим кажучи, що Янукович сидів на зоні ні за що - це явний політичний прогиб перед людиною, яка хоче стати прем'єр-міністром", - заявив Луценко.

"Щоб він вніс Ющенку біографію, де будуть відсутні декілька років його тяжкої молодості", - додав він.

Як відомо, у 1968 році Янукович у підлітковому віці був засуджений і відбував покарання в колонії для неповнолітніх, а в 1970 році був засуджений повторно. Обидві судимості зняті.

Влітку 2005 року прокуратурою Донецької області була порушена кримінальна справа за фактом фальсифікації зняття судимостей з Януковича, проте у жовтні того ж року провадження по даній справі було закрите, зважаючи на відсутність складу злочину.

Через деякий час Генпрокуратура витребувала матеріали вказаної справи, і 12 січня 2006 року відмінила ухвалу про закриття виробництва по ньому, після цього справа "направлена в Донецьку обласну прокуратуру для повного розслідування".

31 січня 2006 року генпрокурор Олександр Медведько повідомив, що Донецькій обласній прокуратурі доручено провести повне розслідування справи про зняття судимостей з Януковича.

8 лютого прокурор Донецької області Олександр Баганець повідомив, що слідство у справі про фальсифікацію зняття судимостей з Януковича відновлене за вказівкою Генпрокуратури.

20 липня прокурор підтвердив, що справа за фактом фальсифікації постанов суду про зняття судимостей з Януковича повторно закрита за відсутністю складу злочину.

21 липня Медведько сказав, що вважає законним повторне закриття справи про можливу фальсифікацію зняття судимостей з Януковича.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua