Янукович скаржиться, що його затягли. У ЮЩЕНКА БУЛИ ХОДОКИ

2 перегляди
Понеділок, 24 липня 2006, 13:15

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович вважає, що питання подання кандидатури на посаду прем'єр-міністра затягується в часі.

"Питання затягнуто в часі. Уряд повинен працювати ", - сказав він після завершення погоджувальної ради.

Стосовно питання обрання суддів Конституційного Суду Янукович зазначив, що "Конституційний Суд буде створений тільки після розгляду питання про обрання прем'єра, тому що при присязі (суддів КС) повинен бути присутній прем'єр".

Коментуючи ймовірний розподіл посад в майбутньому уряді, він зазначив, що "питання не вирішено, оскільки "Наша Україна" ще не визначилася щодо входження в коаліцію".

"Якщо вони ввійдуть, то посади розподілятимуться відповідно до кількості мандатів депутатів кожної фракції", - зазначив Янукович.

На питання, чи зустрічатимуться представники коаліції з президентом для обговорення кандидатури прем'єр-міністра, він відповів: "Ми будемо зустрічатися, якщо буде така необхідність, якщо буде ініціатива з боку президента".

Водночас, як повідомив "Українській правді" один з депутатів Партії регіонів, який побажав лишитися неназваним, у неділю така зустріч з президентом вже відбулася.

"Януковича на ній не було", - сказало джерело.

За його словами, Партію регіонів на зустрічі представляли Раїса Богатирьова, Микола Азаров і Андрій Клюєв, з боку "Нашої України" був Роман Безсмертний, від соціалістів – Василь Цушко.

При цьому депутат зазначив, що "сторона президента наполягає на створенні нового формату коаліції без участі Компартії".

"Під цю коаліцію відпрацьований майже весь пакет, але серйозною проблемою є кандидатура прем'єра. Ми на нову коаліцію не згодні. Ми за широку коаліцію", - додав він.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua