Янукович буде позиватися за 300 мільйонів для Мороза

Понеділок, 24 липня 2006, 16:50

Партія регіонів не виключає можливості звертання в судові інстанції у зв'язку із заявами фракції БЮТ про факти підкупу народних депутатів під час обрання спікера парламенту.

Зокрема, таку можливість не виключає лідер Партії регіонів Віктор Янукович.

Відповідаючи на питання про те, чи буде партія звертатися в судові інстанції, він відзначив: "Ми над цим питанням подумаємо".

При цьому Янукович назвав заяви членів БЮТ "голослівними".

"Це відомий стиль цієї партії і її лідера. Думаю, вони від цього одержать тільки мінуси, і український народ це оцінить", - заявив Янукович.

У свою чергу член Партії регіонів Андрій Клюєв назвав заяву БЮТ "чистою провокацією".

За його словами, ці заяви нічим не обґрунтовані. При цьому він запевнив, що подібних розмов навіть не могло бути.

"Ми проаналізуємо ці заяви і будемо звертатися в судові органи і прокуратуру", - сказав Клюєв.

Як відомо, раніше депутат Верховної Ради Олег Ляшко (фракція БЮТ) повідомив, що якийсь співробітник однієї з українських спецслужб передав йому запис телефонних розмов депутата Ради Андрія Клюєва з депутатом Миколою Рудьковським (СПУ), а також з якимсь громадянином Росії по імені Рубен.

За словами Ляшка, дані записи свідчать, що "Клюєв хвалився невідомій особі, що вона (Партія регіонів) за 300 млн. доларів купила Мороза". Також ці кошти начебто були авансом за імпічмент президенту України, який буде ініціюватися Партією регіонів у грудні цього року.

Ляшко також звернувся до президента з пропозицією створити слідчу комісію при Раді національної безпеки і оборони України для вивчення цих фактів.

Ляшко не назвав конкретні прізвища осіб, які передали йому плівку. Однак він запевнив журналістів, що це фахівці, які заслуговують повної довіри.

Він також повідомив, що передав оригінал записів у Генпрокуратуру і залишив собі копію, що пообіцяв обнародувати в майбутньому.

За матеріалами Ліги, Обкому, сайту БЮТ

powered by lun.ua