Київ запровадив нові тарифи на паркування

Понеділок, 24 липня 2006, 18:20

Головне управління цінової політики Київської міської державної адміністрації запровадило диференційовані тарифи на паркування автомобілів у Києві в залежності від зони паркування.

Про це йдеться в повідомленні управління, передають Українські новини.

Таким чином, перша зона паркування, що включає центральну частину столиці, - найдорожча. Вона включає в себе Європейську площу, вулиці Трьохсвятительску, Михайлівську, Велику Житомирську, Володимирську, Льва Толстого, площа Льва Толстого, Велику Васильківську, Саксаганського, Еспланадну, Басейну, Шовковичну та Грушевського.

За годину паркування у ній водій легкового автомобіля повинен платити 10 гривень, водій вантажівки або автобусу - 20 гривень, водій великовантажного автомобіля з причепом - 30 гривень.

За добу паркування на нічній або цілодобовій парковочній площадці в цій зоні водії різного транспорту повинні платити відповідно 15, 30 і 45 гривень.

До другої зони відносяться вулиці Набережно-Хрещатицька, Ярославська, провулок Ярославський, Нижній Вал, Глибочицька, Артема, Мечнікова, Теліги, Довженко, Індустріальна, Чоколовський бульвар, Червонозоряний проспект, Московська площа, бульвар Дружби народів, Набережне шосе. Вартість години паркування в цій зоні становить 6, 12 і 18 гривень, доби - 10, 20 і 30 гривень відповідно.

До третьої зони відносяться усі вулиці, проспекти і площі, розташовані між другою зоною та межами Києва. Година паркування тут коштує 3, 6 і 10 гривень, а доба - 5, 6 або 10 гривень відповідно.

При цьому паркування транспорту на термін до 5 хвилин є безкоштовним, на термін від 5 до 30 хвилин - застосовується половинний тариф, що діє також для пільгових категорій населення.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua