ЮЩЕНКА ПОКЛИКАЛИ ДО ПАРЛАМЕНТУ

1 перегляд
Вівторок, 25 липня 2006, 10:27

Верховна Рада підтримала пропозицію провести засідання Верховної Ради за участю президента.

Відповідне рішення підтримали 242 депутати.

За словами голови Верховної Ради Олександра Мороза, засідання може відбутися у вівторок після 16 години.

Мороз пообіцяв за це час направити відповідне звернення до президента.

Перед цим Партія регіонів запропонувала провести спеціальне засідання Верховної Ради щодо подолання політичної кризи.

Про це заявила представник фракції Партії регіонів Раїса Богатирьова.

"У математиці є поняття сталих і перемінних величин. Таке є й політиці. В політиці перемінні – це політики, партії, політичні симпатії, а сталою є народ і держава", - зазначила депутат.

Вона наголосила, що "наш народ визначився з переможцями виборів і надав їм право представляти їх інтереси".

"Вибори визнані всіма експертами такими, що не підлягають сумніву. Парламент створив коаліцію, обрав керівництво Верховної Ради, сформував комітети і готовий призначити уряд, щоб подолати кризу, але, на жаль, нема подання на прем’єра", - сказала Богатирьова.

Вона запропонувала провести засідання за участю президента "і означити один порядок денний - щодо політичної ситуації в Україні й виходу з кризи".

Водночас дії Мороза викликали обурення в представника президента у верховній Раді попереднього скликання Юрія Ключковського.

"Мене дивує вибрана вами політика. Вчора під вашим керівництвом Верховна Рада зробила перший провокаційний крок. Зараз готуєте наступний. Невже вам невідомі норми стосунків парламенту з главою держави? Невже ви хочете викликати президента "на ковєр"?" - запитав депутат.

"Стримайте свої амбіції, емоції. Якщо хочете запросити президента – узгодьте спочатку це з ним. І для цього не потрібні постанови", - сказав Ключковський.

Водночас Мороз на виправдання заявив: "Ми не приймаємо постанови, мова йде про запрошення - я звернуся з запрошенням. Зможе президент – прийде. Не зможе - не прийде", - зазначив голова ВР.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua