У Ющенка не відповідають, чи піде він в парламент

1 перегляд
Вівторок, 25 липня 2006, 11:51

В секретаріаті президента відмовились надати інформацію, чи приїде президент Віктор Ющенко на вечірнє засідання Верховної Ради.

На запитання "Української правди" про графік Ющенка заступник прес-секретаря президента Лариса Мудрак зазначила, що всю інформацію можна буде отримати під час брифінгу о 14:00.

Вона також відмовилась надати інформацію про те, чи проводить президент зараз зустріч із спікером Олександром Морозом, про що у вівторок повідомили деякі ЗМІ.

В той же час керівник прес-служби Верховної Ради Вікторія Шведова не змогла повідомити, де зараз перебуває спікер Олександр Мороз, який близько 11 години залишив засідання Верховної Ради.

За її словами, офіційних зустрічей голови Верховної Ради на цей час заплановано не було. Так само прес-службі ВР не відомо про можливу зустріч Мороза з президентом.

У той же час представники Партії регіонів повідомили "Українській правді", що станом на 11:45 у Секретаріаті президента відбувається зустріч Віктора Ющенка з лідерами фракцій парламенту та спікером Олександром Морозом.

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua