"Нашій Україні" мало кількох портфелів від "регіонів"

3 перегляди
Вівторок, 25 липня 2006, 12:53

Депутат Верховної Ради Євген Кушнарьов (фракція Партії регіонів) заявляє про ускладнення переговорів коаліції Партії регіонів, СПУ і КПУ з Блоком "Наша Україна" через завищені кадрові претензії блоку.

Про це Кушнарьов заявив журналістам у Раді, повідомляє Обком з посиланням на "Українські новини".

"А що стосується того занадто прагматичного, а іноді цинічного підходу до розподілу портфелів, з яким ми зіштовхнулися на цих переговорах, то ми його відкидаємо", – заявив Кушнарьов.

У той же час Анатолій Кінах повідомив "Лізі", що "Наша Україна" не буде приєднуватися до антикризової коаліції, але готова на переговори по коаліції іншого формату, і однозначно - без комуністів.

"Оскільки їх (комуністів) програмні принципи суперечать стратегії розвитку України", - пояснив він.

За словами Кінаха, "Нашу Україну" не влаштовує варіант декількох міністерських портфелів в уряді, сформованому антикризовою коаліцією.

"Більш того, ми навіть не розглядаємо питання нашої присутності в майбутньому коаліційному уряді", - підкреслив Кінах.

"Це буде залежати від того, на яких умовах, принципах буде формуватися цей уряд. Якщо цей уряд буде сформовано з порушенням принципу національного примирення, якщо цей уряд по своєму складу не буде здатен виконувати стратегію розвитку України, вирішувати питання євроінтеграції, земельної реформи, власності і багато інших, то однозначно... у такому уряді нічого робити", - сказав Кінах.

Він підкреслив, що це його особиста думка, оскільки на засіданні фракції дане питання ще не розглядалося.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua