Верховна Рада поверне Єханурова на посаду, щоб Ющенко їх не розігнав?

4 перегляди
Вівторок, 25 липня 2006, 14:44

Верховна Рада на вечірньому пленарному засіданні у вівторок, 25 липня, розгляне скасування постанови парламенту від 10 січня про відставку Кабінету Міністрів.

Про це сказано на порядку денному Ради на вівторок, текст якої мають Українські новини.

Щодо проекту постанови про скасування відставки перед депутатами виступить із доповіддю керівник Комітету з державного будівництва, регіональної політики й місцевого самоврядування Володимир Рибак.

Як повідомлялося, 25 травня Кабінет Міністрів склав повноваження перед новообраною Радою. 10 січня Рада 4-го скликання відправила Кабмін у відставку й доручила нинішньому складу Кабміну виконувати свої обов'язки до формування нового уряду.

Таким чином Віктор Ющенко втратить право достроково припинити повноваження Верховної Ради, оскільки протягом шістдесяти днів після відставки Кабінету Міністрів не сформовано персональний склад Кабінету Міністрів".

Водночас у Верховній Раді раніше наполягали, що Ющенко не може розпустити Верховну Раду, оскільки парламент цього скликання не відправляв уряд у відставку. Кабінет міністрів лише склав повноваження перед новообраною Верховною Радою.

Як стверджує віце-спікер Адам Мартинюк в разі складення повноважень уряд має виконувати свої повноваження не 60 днів, як у разі відставки, а "до формування нового уряду".

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua