Турчинов радить скасувати відставку уряду Ющенка, а Єхануров просить автора

1 перегляд
Вівторок, 25 липня 2006, 16:35

Один з лідерів БЮТ Олександр Турчинов пропонує Верховній Раді скасувати постанову про відставку уряду Віктора Ющенка.

Так він прокоментував рішення Верховної Ради скасувати постанову про відставку уряду Юрія Єханурова.

"З переляку вони можуть багато чого наприймати. Я рекомендував би їм скасувати постанову про відставку уряду Ющенка", - пожартував Турчинов.

За його словами, відповідне рішення "свідчить про серйозний переляк". "Вони (депутати) пробують знайти будь-який механізм, який би стверджував, що вони легітимно перебувають у будівлі Верховної Ради", - зазначив бютівець.

Зі свого боку, на запитання щодо скасування постанови про відставку його уряду прем'єр-міністр Єхануров порекомендував звернутися до автора постанови: "Як кажуть у театрі: Автора! Автора! Автора! Дуже розумна людина, видать".

При цьому прем'єр припустив, що, можливо, у цьому є інтрига, щоб "народ подумав": "Є чим народ зайняти, ви (журналісти) побігаєте. Усе буде нормально – є робота. А то ж виходить, нема питань, що розглядати".

За словами Єханурова, він на даний момент очолює уряд і працює як належить, відповідно до Конституції і законів: "Скільки часу треба, стільки я і буду працювати, а стосовно цих ігор: я не по цій частині, я не займаюсь цим".

При цьому він додав: "Хай граються, аби робота була". "Коли буду писати мемуари, зможу сказати, що є унікальний випадок у житті прем'єр-міністрів, які були в світі", - наголосив Єхануров.

У свою чергу соціаліст Іван Бокий назвав ситуацію навколо прийняття проекту такої постанови "юридичною комедією".

"Ми просто допомогли президенту. Він вже тоді не визнав цієї відставки, і ми тепер кажемо, що ми теж не визнаємо", - зазначив він.

Українська правда, УНІАН

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua