Порошенко каже, що Рада перетворюється, перетворюється... на цирк

1 перегляд
Вівторок, 25 липня 2006, 17:43

Представник фракції "Наша Україна" Петро Порошенко вважає ситуацію з прийняттям постанови щодо скасування відставки уряду Юрія Єханурова знущанням над Конституцією та доказом неефективної діяльності парламенту.

"Верховна Рада перетворилася на цирк, який приймає безглузді, незрозумілі рішення. Це наруга над парламентом, це остаточне знищення будь-якої поваги до парламенту", - зазначив він.

Порошенко нагадав, що президент вніс відповідну постанову 12 січня, тобто до обрання нинішнього складу Верховної Ради і набуття чинності окремих змін до Конституції.

Про це він сказав у контексті того, що нинішній склад парламенту не має жодного відношення до прийняття рішень щодо цієї постанови.

"Зараз вони (зміни) вступили в силу, і зараз ми спостерігаємо знущання над Конституцією. Причому ці депутати закликають до поваги до Конституції", - зазначив представник "Нашої України".

Цим голосуванням, на думку Порошенка, депутати можуть лише "внести переконання в очі виборців щодо неефективної діяльності парламенту".

При цьому він впевнений, що таке голосування жодним чином не вплине на рішення президента: "Голосування на президента ніяк не впливає і вплинути не може. Президент діє в інтересах народу".

Окрім цього, Порошенко вважає, що після такого голосування депутатам не вдасться знайти порозуміння в кризовій ситуації, що склалася у Верховній Раді.

"Можливо, це вдасться зробити в рамках "круглого столу", хоча я на нього великих надій не покладаю", - зауважив він.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua