Рудьковський поставив Ющенка вище за королеву Великобританії?

1 перегляд
Середа, 26 липня 2006, 11:17

Представник Соцпартії Микола Рудьковський стверджує, що проведення круглого столу було запропоновано президентом і не було власною ініціативою голови Верховної Ради Олександра Мороза.

"Олександр Мороз спілкувався з Віктором Ющенком щодо приходу Віктора Андрійовича до Верховної Ради, і зійшлись на думці, що було б доцільніше провести круглий стіл з прямою трансляцією", - сказав він журналістам у середу.

Водночас Рудьковський висловив думку, що відмова прийти до парламенту була "помилкою президента".

"Королева Великобританії доволі часто буває у парламенті, а Віктору Андрійовичу потрібно, що, доріжки вистелити чи послати дари, щоб він прийшов у парламент?", - запитав соціаліст.

"Мені здається, що для президента і народу пріоритетним питанням є формування нового уряду і співпраця президента з парламентом", - додав він.

Рудьковський нагадав, що Україна вже є парламентсько-президентською республікою, і тому основні напрямки діяльності країни вирішуються саме у Верховній Раді.

"Все вирішується в парламенті. Не на Банковій. Банкова може лише контролювати дотримання Конституції в державі", - заявив соціаліст.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua