Ющенко зустрівся із силовиками. Про всяк випадок?

2 перегляди
Середа, 26 липня 2006, 11:30

Президент Віктор Ющенко зустрівся з головою СБУ Ігорем Дріжчаним та міністром МВС Юрієм Луценком, щоб перевірити "належний контроль над суспільно-політичною ситуацією в країні".

Про це у середу повідомляє прес-служба президента.

Зокрема, під час розмови з Дріжчаним йшлося про посилення роботи над захистом національної державності.

"Президент наголосив, що СБУ спільно з іншими правоохоронними органами повинна вживати всіх заходів у рамках законодавства для підтримки правопорядку і запобігання спробам порушення конституційних норм та засад", - повідомляє прес-служба.

Зі свого боку керівник СБУ проінформував президента про реалізацію його доручення щодо системного реформування СБУ в рамках загальної реформи правоохоронних органів.

Нині вже скорочено дві посади заступника голови СБУ та низку керівних посад у регіональних управліннях. Це дає можливість привести штатну чисельність Служби до сучасних вимог, зазначив голова СБУ.

У свою чергу Луценко проінформував президента про забезпечення належного і спокійного режиму проведення мітингів та інших форм волевиявлення громадян.

Президент ретельно перевірив системну координацію правоохоронних органів, у тому числі МВС та всіх його підрозділів, спрямовану на забезпечення правопорядку.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua