Через політиків українці стають психами

Четвер, 10 серпня 2006, 12:22

Протягом періоду з кінця червня по перші числа серпня поточного року за кількістю психічних розладів, різних форм психозів, післястресових ускладнень та інших форм душевних захворювань Україна поставила світовий рекорд.

До такого висновку дійшли фахівці Всесвітнього центру охорони здоров'я (департамент стресових ситуацій), повідомляє Обком з посиланням на "Деловую неделю".

"У жодній країні світу протягом останнього року, у який фахівці департаменту ведуть дослідження, не було настільки сумної статистики психічних захворювань, які пов'язуються з політичною ситуацією і політичними подіями в країні", - пише газета.

Західні фахівці констатували кілька пікових сплесків душевних хвороб, так чи інакше спровокованих політиками.

Такими подіями у світовій історії, наприклад, були вбивство американського президента Джона Кеннеді, Карибська криза, трагічна смерть принцеси Діани, події на острові Даманському, культурна революція в Китаї й ін.

Серед коротких коментарів щодо українського світового рекорду психозу американські лікарі дають наступну оцінку: розчарування в політиках, депресії, пов'язані з такими характеристиками політиків, як обман, зрада, недотримання принципів.
powered by lun.ua