Луценку не подобається склад уряду. Але він буде співіснувати

П'ятниця, 11 серпня 2006, 12:24

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко обіцяє проводити таку ж саму політику, яку розпочав 1,5 роки тому.

"Я відразу сказав Віктору Федоровичу, що ніщо мене не зупинить, якщо буде встановлено причетність до скоєння злочину члена будь-якої команди: чо тої, що знаходиться в опозиції, чи тієї, що знаходиться у владі", - заявив Луценко на прес-конференції в п’ятницю.

"Я не жалкую фактично за ті дії, які робив 1,5 роки. Крім деяких мілких помилок. Загальна політика була правильною і залишається моїм життєвим кредо", - наголосив він.

Він також розповів, що у відповідь Янукович сказав, що він "зацікавлений в тому, щоб розкрадачі державного або приватного майна відповідали за законом".

Він також зазначив, що Янукович зацікавлений, щоб ці справи були доведені до суду.

"Якщо ці слова будуть реалізовані, якщо я не буду отримувати ні команд фас ні команд стоп, я буду спокійно і комфортно працювати в своєму кабінеті", - наголосив він.

На питання про те, що в новому уряді Януковича дуже багато "клієнтів" Луценка, він відповів:

"Коли "Українська правда" перечислює клієнтів Луценка в новому уряді, то дещо перебільшує повноваження МВС. Ви туди притягуєте і тих, кого звинувачували й по сепаратизму, а це підзвітність СБУ, і тих, кого притягували за паралельний сервер, а це справа генпрокуратури, тощо", - зазначив він.

"Дійсно, склад уряду не викликає позитивних емоцій у міністра внутрішніх справ, але ми будемо працювати в умовах мирного співіснування", - додав він.

Луценко також повідомив, що йому "дещо некомфортно знаходитись на засіданні уряду".

"В силу особистих емоцій, але для керівників такого рівня особисті емоції мають залишатись на другому плані. Це важко. Це неприємно. Але це вимога для того, хто хоче робити державну справу. А не будувати власний імідж", - сказав він.

Луценко також повідомив, що потрапив із гіпертонічним кризом до лікарні бо "дізнався про внесення президентом його кандидатури в уряд Януковича".

"Для мене було важко прийняти рішення, але я приймав його свідомо, спираючись на почуття обов'язку", - наголосив він.

"Українська правда"powered by lun.ua