Заступником голови "Укрзалізниці" став екс-начальник Ахметова

П'ятниця, 11 серпня 2006, 15:14

Першим заступником генерального директора держадміністрації залізничного транспорту України "Укрзалізниця" призначений Володимир Козак.

Раніше ЗМІ з посиланням на джерела повідомляли, що Козак призначений генеральним директором залізничної адміністрації.

Також повідомлялося, що Василь Гладкіх, який очолював "Укрзалізницю" з литопада 2005 року, звільнений не зважаючи на те, що знаходиться у відпустці.

В той же час "Інтерфакс-Україна" з посиланням на джерела повідомив, що в п'ятницю віце-прем'єр Андрій Клюєв представив Козака колективу "Укрзалізниці".

До останнього призначення Козак очолював ТОВ "Лемтранс" (Донецьк), що виступає генеральним експедитором Донецької залізниці.

Сайт Обком нагадує, що компанія ТОВ "Лемтранс" є одним з підприємств, що входять до СКМ Рината Ахметова.

З листопада 2005 року "Укрзалізницю" очолював Василь Гладких. Він був призначений гендиректором "Укрзалізниці" постановою уряду від 30 листопада 2005 року.

Також Гладких був заступником гендиректора "Укрзалізниці" з жовтня 2000 року по квітень 2002 року. У квітні 2002 року був звільнений з посади після обрання депутатом Верховної Ради 4-го скликання. Входив до групи "Довіра народу".

Під час прес-конференції про конфлікт із Гладких на посту гендиректора "Укрзалізниці" нагадав міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

"Зараз, на жаль, є обґрунтовані підозри про незаконні дії уже при новому керівництві "Укрзалізниці", - заявив він.

"Відповідні оперативні наші дії по виїмці документів, особливо, що стосується тендерних закупівель, призвели до відповідної реакції Василя Івановича (Гладких). Як ви пам’ятаєте, він заявив, що якщо Луценко не відстане від "Укрзалізниці", то він, мовляв, навіть страйк організує", - додав міністр.

"Це дещо нове в юриспруденції. Тобто у кого більше підлеглих, той може не пускати міліцію на перевірку. Але ми зробили все необхідне. Наші працівники вбачають наявність підстав для порушення кримінальних справ. Зараз ця робота активно йде", - зазначив Луценко.

В Україні 6 залізниць - Донецька, Львівська, Одеська, Придніпровська, Південна, Південно-Західна.

Українська правдаpowered by lun.ua