Ющенко привітав тих, хто вижене з України російський флот?

Субота, 12 серпня 2006, 14:56

Організація українських націоналістів (ОУН) пропонує учасникам з'їзду націоналістів прийняти політичну декларацію з вимогою негайного виведення з Криму Чорноморського флоту РФ.

Як передає "Інтерфакс-Україна", у Києві в суботу проходить 17-й Великий збір (з'їзд) українських націоналістів, що протриває два дні.

У проекті декларації, розданої учасникам з'їзду, дислокація ЧФ РФ у Криму названа однією з "загроз територіальній цілісності української держави".

"Тільки негайне виведення Чорноморського флоту з України, що відповідає ст.17 Основного закону...., стабілізує ситуацію, зробить неможливими антиукраїнську й антидержавну провокації", - йдеться в документі.

У декларації також йдеться про намір негайно приступити до організації єдиного націоналістичного руху.

У роботі з'їзду беруть участь 175 делегатів з 232 обраних у всіх регіонах України, а також близько 40 гостей і запрошених від українських організацій Росії, Канади, США, Німеччині і Франції, представники УПЦ -Київського патріархату й Української греко-католицької церкви.

У ході збору планується прийняти ряд інших резолюцій. Зокрема, про участь ОУН у виборах, про партнерство України з НАТО, у якій ОУН висловить свою підтримку курсові президента Віктора Ющенка на інтеграцію країни в НАТО.

Також планується прийняти резолюцію "Про осуд злочинів КПУ-КПРФ і подоланні наслідків комуністичного тоталітарного режиму в Україні", "Про утвердження ролі жінки й української родини в суспільстві", про молодіжну політику і роботу з діаспорою.

Учасникам з'їзду направили вітання президент України Віктор Ющенко, міністр закордонних справ, лідер Народного Руху Борис Тарасюк, глава партії "Собор" Анатолій Матвієнко.powered by lun.ua