Янукович тягне з СОТ, щоб захистити "помаранчеву" промисловість?

Неділя, 13 серпня 2006, 16:29

Відкладення вступу України до Світової організації торгівлі продиктоване необхідністю отримання найбільш вигідних умов входження в організацію.

Таку думку в інтерв`ю УНІАН висловив народний депутат, член фракції Партії регіонів Борис Колесников, коментуючи недавні заяви глави уряду Віктора Януковича про можливість перегляду термінів вступу до СОТ.

"В тому, що Україна буде у СОТ, я не сумніваюся. Але уряд Януковича просить відкладення з однією метою - одержати найбільш вигідні умови вступу до СОТ", - сказав Колесников, зазначивши при цьому, що в даному контексті слід розглядати можливу синхронізацію вступу до організації Росії і України.

Депутат вважає також, що, зважаючи на досвід входження до СОТ Угорщини, вступ до організації України негативно позначиться на вітчизняній цукровій промисловості.

"Постраждають ті області, але це вже політизоване, які найбільше підтримували "помаранчеву" революцію", - сказав він.

Разом із тим, депутат зазначив, що на сьогодні єдиною галуззю української економіки, яка готова до вступу до СОТ, є металургія.

Як повідомлялося, 8 серпня під час представлення новопризначеного міністра закордонних справ Бориса Тарасюка Янукович сказав, що доручить новому уряду вивчити законопроекти, які повинна прийняти Верховна Рада для вступу України до СОТ.



powered by lun.ua