Ющенко особисто гасив пожежу поряд із своєю резиденцією

Вівторок, 15 серпня 2006, 12:58

Перебуваючи у відпустці в літній резиденції в Криму, президент Віктор Ющенко особисто прибув на місце пожежі, що виникла неподалік від Форосу.

Як повідомляє прес-служба президента, пожежа трапилась в районі селища Олива.

Сигнал поступив у понеділок 14 серпня о 19:50. А станом на 22:30 над гасінням пожежі вже працювали 172 рятівники та 31 одиниця техніки.

Президент особисто прибув на місце гасіння й звернувся до працівників МНС з проханням готуватися до евакуації людей з Оливи.

Однак близько 23.30 рятувальники збили вогонь, який передавався верхівками дерев і становив загрозу жителям селища, відтак потреба в їхній евакуації відпала.

О 0.45 вівторка верховий вогонь було відсічено також від дачних ділянок, розташованих неподалік місця займання. З цього моменту загрози людським життям не було і рятувальники заходилися локалізувати пожежу, що вдалося о 6-тій ранку.

Після цього Ющенко звернувся до Міністерства надзвичайних ситуацій з проханням посилити запобіжні заходи в місцях можливого виникнення лісових пожеж.

Для цього рятувальні служби мають співпрацювати з міліцією та працівниками лісництв.

Ющенко провів телефонну розмову з міністром з питань надзвичайних ситуацій Віктором Балогою і поцікавився підготовкою та технічним забезпеченням відповідних підрозділів міністерства.

Українська правдаpowered by lun.ua