У президента просять вивісити державні прапори

Вівторок, 15 серпня 2006, 15:28

На час святкування Дня Незалежності політичні партії та громадські організації, які беруть участь в акціях протесту, приберуть з Майдану свої намети.

Про відповідну домовленість з керівника цих організацій повідомив радник президента Маркіян Лубківський.

Він висловив вдячність тим, хто погодився припинити акції і прибрати намети з Майдану, від секретаріату президента та оргкомітету зі святкування.

"Ми високо оцінюємо цей крок, як вияв мудрості і державницької позиції", - зазначив Лубківський.

За його словами, святкування триватиме три дні. Окрім урочистостей 24 серпня, 23 заплановано свято державного прапору.

Зокрема, секретаріат звернувся до громадян країни з проханням вивісити 23 серпня на своїх балконах державні прапори і тим самим підтримати свято.

"Ми сподіваємось, що цих прапорів буде якомога більше", - сказав він і додав, що керівники органів місцевого самоврядування вже отримали доручення забезпечити якомога більшу кількість прапорів на державних установах.

Також, за словами Лубківського, 23 серпня передбачено урочисте покладання квітів президентом, прем'єром та спікером ВР до пам’ятників князю Володимиру, Тарасу Шевченку, Михайлу Грушевському та до меморіалу жертвам голодомору 32-33 років.

А 25 серпня заплановано відкриття пам’ятника українському діячеві В’ячеславу Чорноволу та меморіалу пам'яті героїв Крут.

Українська правдаpowered by lun.ua