Французи вирішили, що Янукович їде в Росію, щоб довести вірність Путіну

2 перегляди
Вівторок, 15 серпня 2006, 16:54

Прем'єр Віктор Янукович їде до Росії, "щоб довести вірність Кремлю".

Про це пише французька газета "Le Figaro" у статті з аналогічною назвою, переклад якої наводить Инопреса.ру.

"Це колишній пішак Кремля. І саме до Москви він (Янукович) вирішив зробити свій перший закордонний візит через десять днів після свого призначення на посаду голови українського уряду", - пише видання.

"Щоб продемонструвати свою вірність Москві, Янукович навряд чи зміг би вибрати більш зручну дату і місце: він прибуває до Сочі, у літню резиденцію Путіна, на нараду глав держав колишніх радянських республік", - відзначає газета.

У той же час автор статті відзначає, що Янукович уже "не такий, як колись, адже був обраний завдяки підтримці бізнесменів, які хочуть проведення ліберальних реформ".

Газета пише, що підписання Універсалу Януковичем "має стати сигналом для Кремля: він пішов на компроміс з питання про статус мов і, що ще важливіше, уже не каже "ні" вступу до НАТО".

У свою чергу близький до Кремля аналітик Сергій Марков, заявляє, що "це повернення (Януковича) – реванш для Кремля".

У той же час він відзначає, що "Москва не має думати, що Янукович стане проросійським прем'єр-міністром".

Газета відзначає, що більше за все російського аналітика "обурило збереження в уряді Януковича двох міністрів (оборони й закордонних справ), близьких до Віктора Ющенко".

"Цих "двох мерзенних людей", що, за його словами, "роблять усе, щоб створити штучний конфлікт між Україною і Росією", - цитує аналітика газета.

"У 2004 році росіяни послали Маркова в Київ допомагати Януковичу, вести президентську кампанію проти Віктора Ющенко", - говориться також у статті.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua