Янукович поїхав до Путіна, щоб "включити" режим Кучми?

1 перегляд
Середа, 16 серпня 2006, 11:30

Метою поїздки прем'єра Віктора Януковича в Росію є поновлення "режиму багатовекторності", який був основою зовнішньої політики екс-президента Леоніда Кучми.

Таку думку висловив політолог Володимир Небоженко в інтерв'ю "Комсомольській правді в Україні".

"Янукович поїхав включати режим багатовекторності – той самий, котрий працював при Кучмі. Причому "включити" – тут, на мій погляд, ключове слово – адже з приходом Ющенка багатовекторність – тобто рівноцінне співробітництво України і з Заходом, і з Росією - була "виключена". І тепер Януковичу потрібно реанімувати її", - відзначає політолог.

За його словами, Янукович тепер "має переконати російське керівництво, з яким він зустрінеться в Сочі, у тому, що Україна буде працювати і з Російською Федерацією, і з Заходом, тому що це необхідно для нас".

Небоженко висловив думку, що Януковичу потрібно буде "прикласти визначені зусилля, щоб включити багатовекторність, тому що невдача тут буде першим і дуже болісним ударом по його прем'єрській діяльності".

"Мені чомусь здається, що офіційна Москва на цю нашу багатовекторність погодиться", - підкреслив політолог.

Крім того, Небоженко відзначає, що для Януковича поїздка в Росію – "презентаційна", оскільки він зараз "проходить ритуал посвяти в прем'єри на міжнародному рівні".

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua