Янукович обманув Ющенка або Фрадкова

Середа, 16 серпня 2006, 12:47

Представник президента у Верховній Раді Юрій Ключковський сподівається, що обіцянки прем’єра Віктора Януковича про надання російській мові статусу офіційної не будуть ним реалізовані.

"Мені здається, ми маємо справу або з обманом російського прем’єра, або обманом українського президента і всього українського народу з боку Януковича", – зазначив Ключковський, слова якого наводить прес-служба Нашої України.

"Підпис Віктора Януковича під Універсалом національної єдності, поставлений публічно, на очах у всього народу, підтверджує і політичні зобов’язання, взяті публічно", – наголосив Ключковський.

"Прем’єр, який не шанує українського народу і не дотримує слова, даного йому, матиме в Україні серйозні політичні проблеми", - підкреслив Ключковський.

"З іншого боку, я сподіваюся, що це була до певної міри риторика, пов’язана з перебуванням Януковича в Росії. Хочеться вірити, що ми не станемо свідками такого грубого обману українців з його боку", – додав народний депутат.

Як відомо, Янукович підписав Універсал Національної єдності, який виключає надання російській мові такого статусу.powered by lun.ua