У Нафтогаза немає боргів перед дочкою РосУкрЕнерго

1 перегляд
Середа, 16 серпня 2006, 15:20

Підприємства національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" не мають заборгованості перед ЗАТ "УкрГаз-Енерго" (Київ) за поставлений природний газ.

"Нафтогаз України" протягом липня цілком погасив заборгованість перед суспільством у розмірі 360 млн грн, що сформувалася через неповну оплату отриманого в квітні-травні природного газу, відзначається в прес-релізі.

Прес-служба також повідомила, що податкові відрахування ЗАТ "УкрГаз-Енерго" з початку його діяльності на ринку природного газу України перевищили 2 млрд грн.

"УкрГаз-Енерго" не має заборгованості ні перед постачальником газу, ні перед державним бюджетом України, відзначається в прес-релізі.

"УкрГаз-Енерго" створено в лютому 2006 року у виконання угоди про врегулювання відносин у газовій сфері між НАК "Нафтогаз України", російським ВАТ "Газпром" і швейцарським трейдером RosUkrEnergo від 4 січня 2006 року. НАКу і RosUkrEnergo належить по 50% акцій ЗАТ.

***

"УкрГаз-Енерго" одержало можливість поставляти газ у необмежених обсягах. У виконання рішення суду Національна комісія регулювання електроенергетики зняла обмеження на обсяг природного газу, що ЗАТ "УкрГаз-Енерго" може поставляти кінцевим споживачам.

Відповідне рішення закріплене постановою НКРЕ від 9 серпня.

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua