У День Незалежності розпочнеться безстрокова голодовка?

1 перегляд
Середа, 16 серпня 2006, 20:38

Постраждалі від афери "Еліта-Центр" заявляють, що розпочнуть 24 серпня безстрокову голодовку, якщо влада не надасть письмових гарантій про збудування для них нового житла.

Про це заявила одна з постраждалих Людмила Гульбані, повідомляє УНІАН.

"Ми вимагаємо від української влади письмових гарантій того, що протягом певного часу для нас буде побудоване житло", - сказала вона.

При цьому Гульбані підтвердила, що постраждалі, які встановили 15 серпня під стінами КМДА намети, в жодному разі не розійдуться.

"Навіть якщо нас все-таки змусять прибрати намети, то ми будемо днювати та ночувати на матрацах, стільцях, будь на чому. А якщо наші вимоги не будуть виконані, то 24 серпня ми почнемо безстрокову голодовку", - додала вона.

У середу, 16 вересня, Шевченківський районний суд Києва відмовив Київській міськдержадміністрації у задоволенні позовної заяви щодо обмеження прав постраждалих від афери "Еліта-Центр" встановлювати намети біля стін КМДА.

Про це повідомила член Ініціативної групи ошуканих інвесторів "Еліта-Центр", яка представляла постраждалих від афери у суді, Ганна Шмідт.

У своєму позові КМДА, за підписом заступника міського голови Віталія Журавського, просила суд "встановити обмеження щодо реалізації права Вакуленком, Шмідт та Петровою на встановлення з 15.08.2006 безстроково наметів перед адміністративною будівлею КМДА".

За словами Шмідт, позивач визнав, що напередодні постраждалі надіслали до КМДА повідомлення про намір проводити акцію протесту з використанням наметів, однак пояснив свою вимогу тим, що заявниками не було отримано дозволу від Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища КМДА.

Шмідт додала, що вже другий день під стінами КМДА тривають протести постраждалих від афери "Еліта-Центр". Зранку 15 серпня всього десятеро людей розбили чотири намети, а протягом дня протестуючих вже стало більше ста, зазначила вона.

Як відомо, мер Києва Леонід Черновецький 18 липня заявив, що будівництво житла для ошуканих інвесторів "Еліта-Центр" не розпочнеться, доки КМДА не буде надано підтверджених Міністерством внутрішніх справ списків потерпілих від афери "Еліта-Центр".

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua