Ющенко знову буде розповідати, як допомогти емігрантам

Четвер, 17 серпня 2006, 14:54

Очікується, що президент Віктор Ющенко у своєму виступі на IV Всесвітньому форумі українців озвучить нові підходи в питаннях державної політики щодо світового українства.

Про це повідомив на брифінгу в четвер керівник головної гуманітарної служби секретаріату президента Маркіян Лубківський.

За його словами, президент визначає головним завданням зміцнення й об'єднання усього світового українства.

"Ми відмовляємося від розподілу українців на своїх і чужих - українських і закордонних, і в цьому зв'язку саме Київ має стати сьогодні координаційним центром і об'єднуючою віссю діяльності світового українства", - відзначив Лубківський.

"Президент вважає, що Україна сьогодні має стати перед світом не споживачем, а активним донором міжнародних процесів, а також реалізацією власної політичної, економічної і культурної ефективної політики", - додав він.

За словами Лубківського, особливу увагу президент у своєму виступі має намір приділити питанням трудової міграції.

У той же час він відзначає, що президент підкреслює необхідність розробки державної стратегії по відношенню до українців, які знаходяться на заробітках для проведення цілеспрямованої політики з їх повернення на Батьківщину.

Також керівник служби відзначив, що Ющенко дасть відповідні доручення і звернеться до Кабміну, щоб ці ключові підходи знайшли своє відображення й у діяльності нового уряду.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua