Ющенко поставив Януковичу газову планку

П'ятниця, 18 серпня 2006, 18:20

Президент Віктор Ющенко вважає головним завданням уряду в енергетичній сфері збереження газових домовленостей, укладених з Росією минулого року.

"Я думаю, що планка піднята досить серйозно. Утриматися у тих параметрах, які є, до кінця цього року - політична ціль для уряду, прем’єра, міністрів, які представляють нафтовий і газовий комплекс", - сказав Ющенко журналістам у селі Нові Сорочинці у п’ятницю.

Ющенко також висловив впевненість у перспективності контракту, укладеного між "Нафтогазом" та РосУкрЕнерго.

"Я думаю, що пройде ще місяць-другий, і ми зрозуміємо, що якщо Україна не тільки економічно, але й політично мудро, грамотно оцінить цей контракт, і дай Бог його продовжити ще на кілька років, то, думаю, це буде найперспективніша політика у цьому секторів на декілька років", - сказав президент.

За його словами, критикувати досягнуті домовленості можуть лише "політикани і люди, які крали у газовій сфері".

"Настає дуже цікавий час, коли замість критики того, що було зроблено на початку цього року в газовій тематиці, приходить розум, нація починає, особливо політики, тверезішати", - сказав Ющенко.

"Чомусь менше критики пішло по контракту, який був підписаний на початку року. Просто політикани або люди, які крали у газовій сфері, дозволяли собі 8 місяців тому плюндрувати інтереси України, розказувати, як продається Україна цим контрактом, забуваючи, що дякуючи цьому контракту, Україна сьогодні отримує найдешевший газ. І, вибачте, це задоволення не вічне", - сказав президент.

Українська правда



powered by lun.ua