Українці повірили в тандем Януковича та "Нашої України"

Понеділок, 21 серпня 2006, 14:32

Майже половина українців думає, що уряд за участю Партії регіонів і "Нашої України" найближчим часом зможе домогтися змін в країні на краще.

Так вважають 47,4% респондентів, опитаних Центром соціальних досліджень "Софія", повідомляє "Інтерфакс-Україна".

На думку більшості опитаних, новий уряд, у першу чергу, має запобігти росту цін на житлово-комунальні послуги (57,7%), а також зайнятися створенням нових робочих місць (53,8%).

Одним із найбільш актуальних завдань нового уряду, на думку 39,9% респондентів, є вирішення питань щодо забезпечення постачань нафти і газу на вигідних для України умовах.

За даними опитування, серед політиків найбільшою довірою користується прем'єр-міністр Віктор Янукович – тією чи іншою мірою йому довіряє 50,4%, а не довіряє - 42,6% опитаних.

Президенту Віктору Ющенку тією чи іншою мірою довіряють - 34,9%, не довіряють - 59,2%.

Спікеру Олександру Морозу довіряють 38,5%, не довіряють - 52,3%, а лідеру БЮТ Юлії Тимошенко довіряють - 33,4%, не довіряють - 61,1%.

За даними соцопитування, істотно виріс рейтинг Партії регіонів. Сьогодні за неї готові проголосувати 43,9% респондентів з тих, хто має намір взяти участь у голосуванні.

Електоральний рейтинг БЮТ практично не змінився (21,7%). Зменшилися показники "Нашої України" (11,5%) і Соцпартії (3,4%). Істотно скоротилася кількість прихильників тих політичних сил, що не пройшли до парламенту.

У разі проведення позачергових президентських виборів найкращі шанси вийти в другий тур мали б Янукович, Тимошенко і Ющенко. Безумовним лідером президентського рейтингу є Янукович - 42,5%.

За даними соцопитування серед можливих загроз респонденти називають ріст цін, зубожіння населення, проблеми з опаленням узимку через недостачу палива, економічну кризу, зупинку роботи підприємств, політичну кризу, знецінювання гривні, інфляцію.

Опитування було проведено з 2 по 8 серпня, у 129 населених пунктах всіх областей. Усього було опитано 2026 респондентів у віці від 18 років і старших. Статистична погрішність вибірки не перевищує 2,2%.

Українська правдаpowered by lun.ua
Усі новини...