Авіакатастрофа під Донецьком. СПИСОК ПАСАЖИРІВ, ТЕЛЕФОНИ

Вівторок, 22 серпня 2006, 16:03

За фактом катастрофи російського Ту-154 під Донецьком порушено кримінальну справу, повідомили в Управлінні інформації і громадських зв'язків Генпрокуратури РФ.

У вівторок о 14.37 у Донецькій області зазнав катастрофи російський пасажирський літак Ту-154, який виконував рейс "Анапа - Пулково (Санкт-Петербург)". Його уламки знайшли у селищі Суха балка за 45 км від Донецька.

Таких, хто вижив під час авіакатастрофи, немає. На борту знаходилося 159 пасажирів і 10 членів екіпажу, повідомили в російському МНС. Також там заявили, що остаточна версія катастрофи буде оприлюднена після розшифрування чорних скриньок, які наразі не знайдено.

На місце трагедії виїхали генпрокурор України Олександр Медведько, генеральний консул РФ у Харкові Андрій Яковлєв та заступник генпрокурора РФ Іван Сидорук.

За повідомленням МНС Росії, станом на 19.30 пожежа на місці катастрофи майже погашена: "На даний час гасіння пожежі завершується. Великого розкиду уламків літака немає".

Також у прес-службі заявили, що пошукові роботи на місці катастрофи Ту-154 будуть вестися і в нічний час.

Президент Віктор Ющенко провів телефонну розмову з президентом Росії Володимиром Путіним, в якій запевнив останнього, що Україна надасть всю необхідну допомогу російській держкомісії з розслідування причин катастрофи, зокрема, щодо з'ясування обставин трагедії, ідентифікації тіл загиблих та транспортування їх на батьківщину.

Раніше Ющенко провів у київському аеропорту "Бориспіль" зустріч з міністром надзвичайних ситуацій Віктором Балогою, який доповів про дії працівників його відомства в районі катастрофи літака.

В Україні створено урядову комісію із надання допомоги потерпілим і ліквідації наслідків катастрофи, яку очолив міністр транспорту і зв'язку Микола Рудьковський.

ГАРЯЧІ ТЕЛЕФОНИ

Оперативного робочого штабу із надання допомоги родичам загиблих в авіакатастрофі: 8-10-38-062-334-28-22, -334-31-95, -334-21-31.

Генконсульства РФ у Харкові: 8-10-38-057-715-74-87.

Список пасажирів рейсу №612 Анапа – Санкт-Петербург

"Інтерфакс-Україна", УНІАН, РИА Новостиpowered by lun.ua