Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Ющенко з Тарутою зробили спільну справу

П'ятниця, 25 серпня 2006, 12:19

Президент Віктор Ющенко у п'ятницю відкрив у Чернігівській області пам'ятник Героям Крут - студентам, що полягли в бою з більшовиками в 1918 році.

"Бій під Крутами є сильним історичним уроком, з якого можна зробити не один висновок, як перемагати, як затверджувати українську державність", - сказав президент.

Божественну літургію на відкритті меморіалу відслужив предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Філарет.

На відкритті були присутні колишній президент Української народної республіки в еміграції Микола Плав'юк, міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко, глава Чернігівської облдержадміністрації Микола Лаврик, екс-віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко, бізнесмен Сергій Тарута, народний депутат Лілля Григорович.

Тарута висловив надію, що найближчим часом будуть відкриті пам'ятники, які в даний час реставруються і мають велике значення для українського народу.

29 січня 1918 року під Крутами в Чернігівській області відбувся бій між загонами більшовиків і трьомастами київськими студентами, що виступили на захист Української народної республіки. Пізніше загиблі студенти були перепоховані на Аскольдовій могилі у Києві.

"Інтерфакс-Україна"

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування