Азаров розказав, як Єхануров ударив його в спину

Понеділок, 28 серпня 2006, 14:07

Перший віце-прем'єр Микола Азаров заявляє, що ряд рішень попереднього уряду, в тому числі й у бюджетній сфері, був "ударом у спину".

Про це він сказав в інтерв'ю журналу "Профіль", повідомляє УНІАН.

"3-4 серпня уряд Юрія Єханурова ухвалив велику кількість постанов, які абсолютно необгрунтовано, без ресурсів збільшували витратну частину бюджету на 5 млрд. грн. Ми були змушені відмінити дію цих нормативних актів", - зазначив Азаров.

При цьому він уточнив, що йдеться про рішення звільнити "Укрзалізницю" від обов'язкових платежів до бюджету, а вільні кошти переспрямувати на фінансування будівництва залізничної гілки "Рені-Ізмаїл".

"Проектна вартість цієї гілки дорівнює 3,5 млрд. грн. Природно, дане рішення було відмінено. Профіциту бюджету у нас поки що немає. Навпаки - гостра нестача коштів", - зауважив перший віце-прем'єр.

"Ухвалювати подібні рішення 3-4 серпня, здаючи справи, - схоже на удар у спину... А я хочу нагадати, що 4 серпня в цю будівлю прийшов новий уряд… Звичайно, за таке ми не можемо дякувати", - сказав Азаров.

Він також звернув увагу, що станом на сьогодні Державна податкова адміністрація не виконує план майже на 2 млрд. грн.powered by lun.ua