Члену ЦВК ледь не проломили череп - за це він застрелив КДБіста

Понеділок, 28 серпня 2006, 17:09

23 серпня 2006 року здійснено напад на члена Центральної виборчої комісії Ігоря Качура.

Про це повідомляє сайт ЦВК.

В результаті злочину Качур отримав черепно-мозкову травму, струс мозку. Нині він знаходиться на стаціонарному лікуванні.

Ігор Качур звернувся до правоохоронних органів із заявою про погрозу вбивства та надання йому особистої охорони.

У той же час у коментарі УНІАН Качур заявив, що під час нападу на нього двох чоловіків, він змушений був використовувати особисту зброю.

"Напад відбувся у дворі заміського будинку моїх батьків (під містом Васильковом Київської області). В двір увійшли двоє чоловіків у неадекватному стані – чи то під дією наркотиків, чи то алкоголю, і стали погрожувати мені і моїй родині убивством", - розповідає Качур.

"Вони були в агресивному стані, і коли зав'язалася бійка, я дістав свій пістолет і почав відстрілюватися", - додав він. За його словами, один із нападників представився офіцером КДБ.

Член ЦВК уточнив, що стріляв на ураження в область корпусу одного з нападників: "Я знаю, що куля потрапила в нападника, але подробиць не знаю".

Качур додав, що має три одиниці вогнепальної зброї, що зареєстровані у встановленому порядку. Пістолет, з якого він робив постріли під час нападу, переданий у правоохоронні органи для проведення експертизи.

Разом з тим, Качур не став висувати можливі версії нападу: "Я не виключаю, що моя позиція в ЦВК когось не влаштовує, але це не моя проблема".

"Правоохоронні органи повинні розібратися. Міліція затримала нападників. Я направив заяву прокурору міста Василькова й у правоохоронні органи", – пояснив він.

Член ЦВК також повідомив, що особистість одного з нападників встановлена. "Він ніде не працює, перебуває в конфлікті з моєю родиною, оскільки підозрюється в пограбуванні будинку моєї родини", – сказав Качур.

Українська правдаpowered by lun.ua