Убивця Єрохіна хотів застрелитися гумовою кулею, коли прибігли міліціонери

Вівторок, 29 серпня 2006, 15:51

Організатор убивства співробітника УБОЗ УМВС Романа Єрохіна Вадим Кликовський ховався більше двох тижнів на території Тернопільської області під вигаданим прізвищем.

Про це у вівторок на прес-конференції повідомив начальник обласного управління МВС Василь Пісний.

Спочатку він жив у санаторії "Медобори" Гусятинського району під іншим прізвищем.

Однак коли оперативники вийшли на його слід, він звідти виїхав і оселився у свого друга, директора одного з підприємств. Власне, там його і затримали о 9 годині 23 серпня.

За словами Пісного, у затримці колишнього міліціонера брало участь п'ять осіб – троє працівників тернопільського "Беркута" і двоє київських правоохоронців.

Операція тривала лічені секунди, міліціонери відразу ввірвалися у вікна і двері квартири на Сонячному масиві, де жив підозрюваний, і перешкодили йому покінчити життя самогубством.

Кликовський намагався вистрілити собі в скроню гумовою кулею, однак не завдав серйозної травми, сказав Пісний, повідомляє УНІАН.

Затриманого відразу направили до лікарні, де прооперували, після чого він опритомнів. Лікарі запевнили стражів порядку, що загрози життю затриманого немає.

Троє працівників тернопільського "Беркута", які брали участь у затриманні, відзначені преміями в розмірі їхнього посадового окладу.

Також спрямоване подання на ім'я міністра внутрішніх справ Юрія Луценка про нагородження людей, які брали участь в операції.

Як повідомлялося, 11 серпня Луценко заявив про викрадення Єрохіна і висловив думку, що в цій справі замішані представники Верховної Ради.

20 серпня в одному з районів Київської області було знайдене тіло Єрохіна. На тілі убитого, руки якого були сковані наручниками, виявлено вісім вогнепальних поранень.

23 серпня Луценко заявив, що міліція затримала ключового фігуранта у справі про убивство полковника міліції Єрохіна - колишнього працівника УБОП Вадима Кликовського.

Обкомpowered by lun.ua