Із Соцпартії піде або Мороз, або Вінський?

Середа, 30 серпня 2006, 12:07

Після висунення кандидатури Олександра Мороза на пост спікера СПУ втратила свою ідеологічну позицію та імідж чесної, порядної партії.

Таку думку висловив член Соцпартії Йосип Вінський на телеканалі НТН.

"Сьогодні (СПУ) перетворилася в таку партію, для якої влада є основним, і не дуже важливо, що робити в цій владі", - зазначив соціаліст.

"Відбулася відмова від ключових постулатів, на яких розвивалася і була сформована партія. Я маю на увазі, стержнем нашої позиції була боротьба з кланами олігархів. А сьогодні ми пішли в блок з тими, проти кого боролися 15 років", - пояснив Вінський.

"Оскільки ми в блоці з Регіонами і комуністами, то говорити про європейські цінності не приходиться. І тому фактично ми відійшли від тих цінностей, які ми сповідували під час виборів президента і на Майдані. Цей етап втрачений", - додав він.

На питання, що стало вирішальним для вчинку Мороза, Вінський відповів: "Не було помаранчевої коаліції. Ми підтримували Ющенка... Але зрозуміло, що ключова позиція Мороза була - зайняти позицію голови ВР".

"І заради цієї посади він пішов на такі речі, які, якщо б мені сказали раніше, то я б навіть не міг їх розглядати як версію", - додав член СПУ.

Щодо порушення питання зміни Мороза на посаді голови СПУ, Вінський відмовився говорити про кандидата, який би міг зайняти його посаду.

"Я виступлю на з'їзді, обґрунтую свою позицію, але намагатися зрозуміти, хто за мене, а хто ні, я не буду", - зазначив член СПУ.

"Поставлю питання, чи буде партія діяти в рамках програми, тому вона повинна дати оцінку вчинку Мороза. Якщо ні, то вже нема Соціалістичної партії, і мені там нема чого робити", - додав він.

Українська правдаpowered by lun.ua