Гордий Литвин не прийме від влади навіть високі посади

Середа, 30 серпня 2006, 19:58

Екс-голова Верховної Ради Володимир Литвин заявляє, що не приймає ніяких пропозицій про своє повернення у владу.

Про це Литвин сказав у середу в Житомирі на прес-конференції, повідомляє УНІАН.

Литвин відзначив: "Немає таких пропозицій, які б я міг прийняти щодо своєї участі в новій владі".

За його словами, він уже був при владі, мав "чи не найвищі посади в Україні".

При цьому, сказав Литвин, ті люди, які можуть йому пропонувати сьогодні посади, "у свій час пройшли через його руки і серце".

Як заявив Литвин, він активно спостерігає за політичними процесами в Україні і найближчим часом почне говорити про власне бачення цих процесів, у тому числі і "крізь призму персоналій у владі".

Він також повідомив, що при необхідності спілкується з вищими владними персонами, у тому числі з президентом Віктором Ющенком.

Литвин також сказав, що не бачить опозиції в Україні. За його словами, класичною опозицією в Україні раніше була КПУ. Але він "змушений констатувати, що КПУ комуністичну ідею обміняла на власне благополуччя".

Литвин також спрогнозував, що комуністична ідея і КПУ в цілому втратить свою організаційну підтримку після завершення роботи парламенту нинішньої, п'ятої каденції.

Також він вважає, що на початку нового політичного сезону ряд партій спробували заявити про свою опозиційність, але які це будуть партії, Литвин не уточнив.

Він лише відзначив, що питання буде полягати в тому, до кого буде ця опозиційність: до влади, до президента, до парламенту або до уряду.

Обкомpowered by lun.ua