Пинзеник пішов до Тимошенко

Понеділок, 11 вересня 2006, 11:05

Партія "Реформи і Порядок" переходить в опозицію до нинішнього уряду і так званої "антикризової коаліції".

Таке рішення ухвалила головна рада ПРП на своєму засіданні, повідомляє прес-служба партії.

"Враховуючи серйозність загроз національно-демократичним та ліберальним цінностям, які постали перед державою, партія "Реформи і Порядок" вважає, що підтримувати новостворений уряд Януковича було б невірно і аморально. Це суперечило б основоположним принципам, на яких партія будувалася, і які вона відстоювала всі дев’ять років свого існування", - сказано у заяві.

У ПРП вважають, що прихід до влади таких сил як Партія регіонів і Компартія "свідчить про пряму загрозу демократії, національно-культурній самоідентифікації та розвитку нації і фундаментальним засадам самої української державності".

"Як ніколи реальною постала загроза можливості ревізування статусу державної мови, унітарності держави, зовнішньополітичного курсу, основ громадянського суспільства. Ліберальні здобутки в економіці зводяться нанівець уже першими рішеннями нового уряду", - йдеться у заяві.

Головна рада ПРП заявляє також про необхідність "блокування всіх патріотичних сил заради подолання існуючих загроз" та ухвалила рішення провести з’їзд партії до першого грудня 2006 року.

Лідером ПРП є екс-міністр фінансів Віктор Пинзеник.

Українська правдаpowered by lun.ua